Erinevad paigaldamise stiilid

Kuna LuminaGlow ripsmepikenduste tutikuid on karbis erinevaid pikkusi, saab nendega luua erinevaid stiile. Vaatame üle 4 levinuimat ripsmepikenduste paigaldamise stiili. 

Head katsetamist! 😉 

Loomulik silm

Loomulikku ja ilusat tulemust on Luminaglow ripsmetega väga lihtne saavutada- lihtsalt jälgi oma ripsmete pikkust ja lisa ripsmepikendused, mis on 1-2 mm pikemad Sinu enda omadest. Paigalda 2-3 erinevat pikkust rõhutades veidi silma välisnurka või keskosa. Soovitame selleks kasutada Cloud või Flower ripsmetutikuid, mis on õhulisemad ja kergemad kui Classic tutikud.

Kassisilm

Kassisilm, cat-eye on üks eelistatumaid ripsmepikenduste kandmise stiile. See rõhutab silma välisnurka, muudab pilgu salapäraseks ja müstiliseks ning on tõstva efektiga!  Kassisilma efekti saavutamiseks lisa kõige pikemad ripsmepikenduste tutikud just silma välisnurka. Efektsema tulemuse saavutamiseks võid välisnurka paigaldada LuminaGlow Classic tutikuid, mis on kõige volüümikama ja tihedama looki saavutamiseks ning jätkata 3/4 silma ulatuses Flower või Cloud ripsmetutikutega.

Nukusilm

Nukusilmad, doll-eye.. armas ja nooruslik. Nukusilma efekt saavutatakse kasutades vaid 1-2 erinevat pikkust ripsmepikendusi kogu silma ulatuses. Kõige nukulikuma välimuse saad kasutades LuminaGlow Classic ripsmetutikuid. Õhulisema ja kergema nukusilma saad LuminaGlow Cloud ripsmetega.

Avatud silm

Avatud silma, open-eye stiilis paigaldatud ripsmepikendused teevad Su silmad visuaalselt suuremaks ja avatumaks. Selle stiili puhul paigaldatakse kõige pikemad ripsmetutikud silma keskosasse, silmaiirise kohale. See stiil on armastatud just nende naiste poolt, kel on silmalaud veidi alla vajunud ja silmad näivad väsinud. Avatud silma tegemiseks sobivad eriti hästi LuminaGlow Flower ripsmetutikud, aga hästi sobivad ka Classic ning Cloud. Katseta julgelt ja leia just enda silmadele ja enesetundele sobivad ripsmepikendused!