Ära tee!

Tegijal ikka juhtub ja nii mõndagi…

 Siit postitusest leiad näpunäiteid ja soovitusi, mida kindlasti mitte teha kasutades LuminaGlow kunstripsmeid. Tark õpib teiste vigadest!

1. Ära tee ripsmeid kohe märjaks!

Kui oled LuminaGlow ripsmepikendused paigaldanud, ära mine kohe ujuma, sauna ega dushi alla! Pärast ripsmete paigaldamist proovi vältida nende märjaks tegemist vähemalt 8 tundi, et liim saaks korralikult kuivada!

2. Ära kasuta liimiseid pintsette!

Ära jätka paigaldamist kui su pintsetid on liimised! Puhasta pintsetid ripsmeliimist õlibaasil meigieemaldajaga kui märkad, et need on liimised. Liimiste pintsettidega on väga halb paigaldada kuna ripsmetutik jääb pintsettide külge.

3. Ära kasuta liiga palju liimi!

Liiga palju liimi liimib Su oma ripsmed liialt kokku ja siis on halb sinna ripsmetutikuid lisada ning tulemus ei jää ilus. Lisaks on ripsmete eemaldamine keerulisem ja liimijäägid jäävad oma ripsmetele. Ära muretse- sa saad liimijäägid ilusti eemaldatud kasutades näiteks riitsinuse- või kookoseõli, mis on ka hea oma ripsmetele.

4. Ära kasuta liiga vähe liimi!

Pannes oma ripsmetele liiga vähe liimi, ei ole ripsmepikendustel kuhugi kinni kleepuda ja need võivad kiiremini ära kukkuda.

5. Ära kasuta õliseid tooteid!

Ära kasuta silmade ümbruses õlist kreemi ega meigieemaldajat kandes LuminaGlow ripsmeid. Õli lahustab liimi ja ripsmed ei püsi nii hästi.

6. Ära mine närvi!

Esimene paigaldamise kord võib tunduda keeruline, aga juba teisel-kolmandal korral tuleb Sul see paari minutiga välja. 

Sul on piisavalt tutikuid, need on taaskasutatavad ja Sa saad alati uuesti alustada. LuminaGlow ripsmepikendused on loodud selliselt, et igaüks saab nende paigaldamisega ise hakkama. Sa oled tubli!