LuminaGlow ripsmed

Mõeldes Sinu mugavusele!

Räägime ripsmetest..

Ilusad, kaunite ripsmetega raamitud ja rõhutatud silmad on pea iga naise unistus! Kes seda kingitust geenidega esivanematelt ei saanud, teavad hästi, et laialivalgunud ripsmetušš või pikalt tehnikuta jäänud ripsmed ei ole just kõige kaunim vaatepilt. Ripsmete värvimisele ja värvi eemaldamisele kulub aega, tihti just hommikusi väärtuslikke minuteid. Ripsmetehniku juures saad püsivama tulemuse, kuid see nõuab tunde lamamist, aja planeerimist ja olgem ausad- päris arvestatavat summat Sinu rahakotist.

LuminaGlow lahendab Sinu jaoks kõik need probleemid! Nüüd saad Sa ripsmepikendused ise, kodust lahkumata mõne minutiga nii paigaldatud kui eemaldatud. Lisa just nii palju ripsmeid, kui ise soovid. Tänu meie allergiavabale, veekindlale liimile saad ripsmeid muretult kanda kuni nädala. Hooldus võtab vaid mõned minutid aega ja seda saad teha kasvõi reisil olles! Kassisilm, dramaatilisemad silmad või haldjalikud ripsmed- vali ja vaheta täpselt vastavalt oma vajadusele, soovile või tujule.

LuminaGlow ripsmed

Kiirus
Paigaldus ja hooldus mõne minutiga 100%
Mugavus
Paigalda ja hoolda ise, kodust lahkumata 100%
Püsivus
Ripsmed püsivad kuni 7 päeva 100%
Veekindlus
Veekindel liim hoiab Sinu ripsmed paigas 100%
Paindlikkus
Ripsmete pikkus ja stiil vastavalt olukorrale 100%
Hind
Soodne lahendus võrreldes tehniku külastamisega 100%

Paigaldamine

Alusta puhaste ja kuivade ripsmetega! Parima tulemuse saavutamiseks kooluta oma ripsmed.

Lisa õhuke kiht ripsmeliimi oma ripsmetele kogu pikkuses, et ripsmepikendustel oleks pinda kuhu kleepuda.

Võta pintsettide abil karbist Sulle sobivas pikkuses ripsmetutik. Karbist eemaldamisel võta kinni tutiku alumisest servast.

Paigalda ripsmetutik pintsettide abil ripsmepiirile oma ripsmete alla. Pärast paigaldamist suru pintsettide abil oma ripsmeid ja kunstripsmeid omavahel kokku.

Detailne õpetus LuminaGlow ripsmete paigaldamisest.

Eemaldamine

Hoia ripsmetel veekindla meigieemaldajaga (õli baasil) niisutatud vatipatja või tupsuta ripsmetele õli. Hästi sobib näiteks riitsinuseõli või kookoserasv, mis on ka su oma ripsmetele hea ja toitev! Kui ripsmeliim on lahustunud eemalda ettevaatlikult ripsmed pintsettide või sõrmedega.

LuminaGlow ripsmed on õige eemaldamise ja puhastamise korral taaskasutatavad. Puhastamiseks sobib nii ripsmevaht kui õlibaasil meigieemaldaja ja näiteks õrn seep või näopuhastusvahend. Loputa ripsmed puhta veega ja lase kuivada.

Usaldusväärne müüja

Anname alati endast parima, et meie kliendid saaksid parima ja kiire teeninduse ning kvaliteetsed tooted.

Kiire tarne

Kiire tarne Sinule sobivasse pakiautomaati kolme tööpäeva jooksul. Enne 16.00 tehtud tellimused postitame samal päeval.

Soodsad hinnad

LuminaGlow ripsmepikendused on soodsam ja mugavam alternatiiv klassikalistele ripsmepikendustele.